Menu
Základní škola a Mateřská škola Štramberk
Základní škola
a Mateřská škola
Štramberk

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2024/2025 18. 4. 2024, od 13.00 do 16.30

 

 

Zápis do mateřské školy  pro školní rok 2024/2025 9. 5. 2024, od 13.00 do 16.30

Miniházená, 2. místo, 1. stupeň

Miniházená, 2. místo, 1. stupeň 1

Není cílem vyhrát turnaj a ligu, ale hrát miniházenou a bavit se hrou.

V pondělí 29. ledna 2024  se  odehrálo  4. kolo turnaje  v miniházené  žáků  1. stupně  na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Hrálo se 2×10 minut, 4+1. V prvním utkání jsme  ve vyrovnaném utkání prohráli s vítězem turnaje ZŠ Trojanovice 8 : 9, branky: Vangelis Simu 4, Jakub Sýkora 3 a Filip Kupka 1. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ Libhošť 14 : 8, branky: Vangelis Simu 6, Michal Holub 3, Štěpán Sládek 2, Matyáš Sigmund 2 a Jakub Sýkora 1. Ve třetím utkání jsme si zastříleli  a porazili  ZŠ Kozlovice  21 : 3,  branky: Štěpán Sládek 9, Vangelis Simu 7, Michal Holub 2, Matyáš  Sigmund 2 a  Jakub  Sýkora 1. Ve čtvrtém  utkání  jsme  bojovali  s  domácí školou ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice, která postavila družstvo  se žáků 1. – 3. tříd,  a  zvítězili 30 : 26,  branky: Vangelis  Simu 18, Jakub  Sýkora 8  a  Michal  Holub 4.  V posledním  utkání jsme porazili  ZŠ 17. listopadu Kopřivnice 26 : 18, branky: Vangelis Simu 7,  Štěpán Sládek 7, Jakub  Sýkora 4, Matyáš  Sigmund 3, Michal  Holub 3   a   Štěpánka  Bačová 2. Celkově  jsme se umístili na 2. místě. Na  turnaji  si  zahráli  všichni  nominovaní  hráči, v brance se střídali Štěpán Sládek, Jakub Sýkora a Michal Holub.

Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Vangelis Simu, Jakub Sýkora, Michal Holub, Matyáš Sigmund, Štěpánka Bačová, Filip Kupka, Štěpán Sládek.

Jaroslav Pikulík

Fotogalerie

Datum vložení: 29. 1. 2024 18:51
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2024 19:00
Autor: Správce Webu

ZŠ Štramberk

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
1
5 6 7
8 9
1
10 11 12 13 14
15 16 17 18
1
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Vize školy

Rozvrh zvonění

1. hodina   7,40 hod. - 8,25 hod.

2. hodina   8,35 hod. - 9,20 hod.

3. hodina   9,40 hod. - 10,25 hod.

4. hodina  10,35 hod. - 11,20 hod.

5. hodina  11,30 hod. - 12,15 hod.

6. hodina  12,25 hod. - 13,10 hod.

7. hodina  13,40 hod. - 14,35 hod.

8. hodina  14,35 hod. - 15,10 hod.

Partneři školy

  • ​113 let
  • 22 pedagogů
  • 287 žáků
  • 16 tříd