Uklízení zahrady s ohýnkem a dýní v MŠB

Tradičně jsme se jako školka zapojili do akce Ukliďme Česko, a tak děti i několik zodpovědných rodičů přiložili ruce k dílu. Krásně vyhrabali okolí prolézaček, posbírali papírky a nečistoty. Za odměnu si mohli opéci buřtíky na připraveném ohni. Chutnalo všem. Dalším úkolem rodičů bylo společně s dětmi vyrobit dýňová strašidélka a ozdobit vstup do školky. Rozsvícené dýně navodily podzimní náladu. Loučili jsme se s pocitem, že krásný podzim brzy vystřídá paní zima a naše zahrada si do jara trošičku odpočine. Nechali jsme v divoké zahrádce listí a větve pro broučky a ježky, zkontrolovali hmyzí a ježčí domečky. Dobrou zimu a těšíme se na jarní otvírání zahrady s větším počtem rodičů. Vždyť je to radost, když děti i rodiče společně pracují, tvoří a dovádějí.

Jurková Jana

logofoto Fotogalerie