Soutěže v humanitních předmětech – leden, únor

Okresní kola soutěží MŠMT byla odstartována 14. 1. 2020 olympiádou z dějepisu, která se tak jak ostatní klání odehrávala v budově FOKUSu v Novém Jičíně. Naši školu reprezentoval Tomáš Přidal z 9. ročníku, který se stal úspěšným řešitelem a získal v nabité konkurenci víceletých gymnázií a základních škol 38. místo.

Okresního kola Olympiády z českého jazyka se zúčastnila Nikola Chovanečková z 9. třídy. Své znalosti z mluvnice a slohu si poměřila s žáky ostatních škol a získala určitě nové zkušenosti.

V Konverzační soutěži německého jazyka nás reprezentovala žákyně 8. třídy Aneta Dufková.

Konverzační soutěž z anglického jazyka poprvé v historii naší školy přinesla pro Marii Musilovou ve své kategorii krásné 2. místo! Aneta Dufková skončila na 19. místě.

Všem soutěžícím gratulujeme, děkujeme za svědomitou přípravu a těšíme se na příští rok.

Miroslava Adamcová