Školní výlet – MŠZ

V pátek 27. 5. jsme podnikli velký dobrodružný výlet do Světa techniky v Ostravě.  Úžas dětí nebral konce, když se pro nás otevřela herna Dětského světa, vyhrazena pro předškolní děti.  Labyrint plný průlezek, ordinace, strašidelný les s pokladem, vodní svět, hudebna, stavba a mnoho dalších herních a výukových center. Děti si mohly vše vyzkoušet, prožít, osahat. Největší úspěch měl u dětí jeřáb, stavidlo, trampolína a nahrávací studio.

Ale to nebylo vše, lektor Adam si pro nás připravil výukový program: Bavíme se, stavíme! Kde jsme společně se skřítkem Geometříkem postavili domeček a procvičili geometrické tvary. Vřele doporučujeme všem znovu navštívit Dětský svět, neboť děti s pomocí rodičů jistě objeví mnoho dalších aktivit, kterých si třeba ještě nevšimly.

Markéta Kvitová

Fotografie z výletu jsou ke shlédnutí v sekci Fotogalerie.