Rozloučení s devítkou

A je to tu! Všechno jednou končí, tak skončilo i devítileté období školní docházky na naši školu pro 27 žáků posledního ročníku. Ti po prázdninách nastupují na nové školy. A při přijímání byli úspěšní! Poslední vysvědčení se již tradičně deváťákům předává v sále kulturního domu, kde mohou pozvaní hosté zhlédnout vystoupení žáků a prezentace. Letos proběhlo slavnostní rozloučení ve středu 24. 6. 2020. Program byl však oproti jiným letům zkomplikován minimálním nácvikem na živo. Ale i tak jsme všechno zvládli. A z chyb jsme si nakonec udělali legraci a pobavili publikum. Žáci představili krátké video o naší škole, prezentace svých fotografií od miminek po současnost, zatančili, poděkovali učitelům a rozloučili se dojemnými písněmi a skupinovými fotografiemi. Sladkou tečkou na závěr byl ovocný dort.

Rodičům ještě jednou děkuji za spolupráci se školou, podporu svých dětí a deváťákům přeji báječné prázdniny a úspěšný start na nových školách. Městu děkujeme za milé a pěkné dárky na památku na školu a Štramberk.

Miroslava Adamcová, třídní učitelka 9. a

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.