Řečnická soutěž Mladý Demosthenes

BLAHOPŘEJEME!

Marie Baďurová druhá v regionálním kole řečnické soutěže Mladý Demosthenes!

Žákyně šesté třídy Základní školy Štramberk Marie Baďurová obsadila druhé místo v regionálním kole soutěže Mladý Demosthenes, kterou uspořádala společnost Nová Evropa. Marie zvítězila ve školním kole a postoupila tak do regionálního kola, které se konalo 21. ledna v Opavě. Více o soutěži zde: http://www.mladydemosthenes.cz/

Regionálního kola soutěže, ve které se děti snaží co nejpoutavěji a nejzajímavěji vyprávět příběh, se zúčastnilo padesát dětí v několika věkových kategoriích. Soutěžící byli také rozděleni podle okresů.

Marie, která vyprávěla příběh s názvem Můj Arnoštek, pojednávající o její kočičce, se nakonec umístila na pěkném druhém místě, i když byla ze všech soutěžících nejmladší.

Mladý Demosthenes – Můj Arnoštek

Mgr. Vlasta Kalíšková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *