Opět skvělé výkony – MŠZ

Máme velkou radost, že se nám i přes velkou konkurenci 11 mateřských škol z nedalekého okolí, podařilo obhájit 2. místo v atletické soutěži s názvem Minivíceboj mateřských škol. Skvělé atletické výkony zajistily všem deseti sportovcům – Matěji Sýkorovi, Adamu Mackovi, Viktorovi Vašíčkovi, Matěji Žárskému, Jakubovi Bajerovi, Natálce Lojkáskové, Alžbětě Hezké, Zuzce Kvitové, Leonce Balhárkové, Anetce Ermisové celkové 2. místo v hodu míčkem, slalomu, skoku z místa a vytrvalostním běhu. A to není všechno, první místo nám uteklo o jeden jediný bod.

Přehled individuálních výkonů:

Natálka Lojkásková – 1. místo v hodu míčkem – 9,7m; celkové 3. místo ve čtyřboji.

Alžbětka Hezká – 1. místo ve skoku z místa – 1,48m; 2. místo ve vytrvalostním běhu.

Adam Macek – celkové 5. místo ve čtyřboji.

Gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů nejen ve sportu.

Markéta Kvitová

Atletika – výsledky 2016

Fotografie z atletické soutěže a zápolení v MŠ.