Okresní finále dívek ve florbale

21. Listopad, 2019 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

Ve středu 20. 11. jsme u nás ve škole přivítali tři družstva dívek, které se probojovaly do okresního finále stejně jako my. Atmosféra v tělocvičně byla napjatá a plná očekávání, kdo si domů odveze poháry vítězů. První zápas jsme hráli se Základní školou E. Zátopka z Kopřivnice, která byla velmi dobře připravena a skóre bylo během deseti  minut jednoznačné pro dívky z Kopřivnice. Během druhého zápasu se Základní školou z Oder se zranila naše skvělá hráčka Karolína a prohra nás neminula. Třetí a poslední zápas se školou ze Studénky byl úžasnou podívanou pro všechny zúčastněné. Naše děvčata bojovala jako lvice, nechala na hřišti opravdu všechny své síly. Za to jim patří mé obrovské díky!!! Zkrátka čtvrté místo v okrese je úspěch!

Hrály jsme ve složení: Agáta Čierná, Pavla Hlávková, Valerie Marková, Karolína Jalůvková, Veronika  Kvitová, Vanesa Volková, Aneta Holubová, Beáta Rohelová, Marie Musilová, Kristýna Marečková

Mgr. Dita Jankovičová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Okresní finále dívek ve florbale


ZŠ Štramberk © 2013-