Období v době „Koronaviru“ v MŠZ

Během této těžké doby jsme se, jak učitelé, tak rodiče museli naučit komunikovat přes sociální sítě či emaily. Chtěla bych velmi poděkovat všem rodičům za milé zprávy a také za fotky z činností .
I přes toto těžké období jsme nelenili a tuto dobu využili k jiným činnostem, na které se během roku tolik času nenajde. Společnými silami jsme všichni zaměstnanci MŠ vyklidili sklep, udělali pořádek v materiálech a hračkách.. proběhla tzv. „očista“ MŠ.
Na školní zahradě nám přibyly záhonky, kde jsme zasadili zeleninu a bylinky a děti se o ně starají samy, zalévají je a často se chodí dívat, zda už něco vyrostlo, nebo se „začervenalo“, jak samy říkají.
Děti jsou momentálně v jedné třídě, kde se dbá na zvýšenou hygienu, avšak ani to je neodradilo, aby chodily s radostí do MŠ, pohrát si s kamarády, které dlouho neviděli.

Hricová

Fotogalerie