Netradiční módní přehlídka

V pátek 26. 4. 2013 se žáci prvního i druhého stupně sešli v KD ve Štramberku na dosud nevídané akci, kterou vlastně oslavili Den Země. Jednalo se o velkolepou “Módní přehlídku“.

Žáci z jednotlivých tříd si připravili alespoň dva modely a jednoho zástupce „moderátora“, který vždy představil kreace svých spolužáků. Všechny modely byly vytvořeny z recyklovatelných materiálů. Celá přehlídka byla plná fantazie, překvapujících nápadů a šikovnosti. Některé modely by mohly klidně soupeřit s návrhy nejznámějších světových módních tvůrců. Vše se hodnotilo a porotou byli sami žáci školy. Nejvíce se líbily kostýmy Magdalény Petrášové (8. B), Kristýny Hanzelkové (7. A),  Antonína Beneše (9. B) a Marka Juračáka (6. A). Vítězové i všichni moderátoři byli oceněni za svou snahu i odvahu malým mlsem. Sladkost si zasloužila také děvčata ze 7. třídy, která vystoupila s tanečním programem.

Doufejme, že se přehlídka líbila, a jestli ne, tak jsme si užili alespoň den bez učení. Ať už to bylo cokoliv, za vše vděčíme p. ředitelce a p. učitelkám, které pomohly tuto akci uskutečnit.

Veronika Vajaýová,  8. A

Napsali o nás – Kopřivnické noviny, 2. 5. 2013:

http://www.koprivnice.cz/index.php?id=koprivnicke-noviny-koprivnice

Všechny fotky jsou k dispozici v sekci Fotogalerie.