Naše noc na Lysé hoře

26. Červen, 2019 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

24. 6. 2019 jsme vystoupili na Lysou horu. Výprava započala tím, že jsme se sešli na štramberském nádraží. Při čekání na další vlak ve Veřovicích jsme hráli slovní hry. Navzájem jsme si dávali úkoly, do kterých jsme zapojili i kolemjdoucí. Po složitém a nekonečném výstupu jsme stihli párkrát zahlédnout a vyfotit kouzelný západ slunce. Po nějaké době focení nočního města jsme ulehli do připravených spacáků v „našem homeles house“. Nezůstali jsme tam sami. Kolem půlnoci se tam toulalo dost dalších lidí. Ráno jsme museli vstávat ve 4. 00 hod, abychom stihli východ slunce a někteří i rozcvičku při úsvitu. Očekávání bylo velké a čekání se vyplatilo. Východ slunce nás nadchl. Unavení, ale s krásným zážitkem jsme se vrátili do školy. Za tento výlet moc děkujeme.

Žáci 7. a

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Naše noc na Lysé hoře


ZŠ Štramberk © 2013-