Miniházená

4. kolo Beskydské ligy v miniházené na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici se odehrálo ve čtvrtek 6. února 2020. V naší skupině hrají čtyři základní školy: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice „B“, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, ZŠ Mniší a ZŠ a MŠ Štramberk. Cílem tohoto turnaje je zažít si radost z dobré přihrávky a vstřelené branky. Naši žáci v tomto kole porazili ZŠ Mniší 13 : 10 (branky: Klopštok 7, Chovaneček 5, Wisnar 1),  remizovali se ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice 14 : 14 (branky: Chovaneček 8, Klopštok 2, Sýkora 2) a v posledním utkání prohráli se ZŠ Emila Zátopka 9 : 30  (branky: Chovameček 4, Klopštok 3, Sýkora 2).

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

David Kvita,  Marek Kundel, David Chovaneček, Václav Klopštok, Patrik Vítkovský, Lukáš Holub, Matěj Sýkora

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.