Mc Donald´s cup 1. – 3. třída, 3. místo

30. Duben, 2013 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

V pondělí 29. 4. 2013 se odehrála základní skupina turnaje v kopané ve Frenštátě. Hrálo se  na travnatém hřišti 2 x 10 minut, šest hráčů plus brankář. Účastníky turnaje byly tyto školy: ZŠ a MŠ Tyršova Frenštát, ZŠ Záhuní Frenštát, ZŠ a MŠ Tichá, ZŠ Mořkov a ZŠ a MŠ Štramberk. Naši hoši prohráli v prvním utkání se Záhuní 0:1, ve druhém utkání prohráli s Mořkovem 0:5, ve třetím utkání vyhráli nad Tichou 4:1 a v posledním utkání porazili ZŠ Tyršova 4:2. Celkově se umístili na třetím místě.

Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Výsledky, Mc Donald´s cup 1. – 3. tříd, Frenštát

Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

 

Mc Donald´s cup 1. – 3. třída, 3. místo


ZŠ Štramberk © 2013-