Maškarní ples v MŠ Bařiny

V pondělí 18. února  se uskutečnil v naší mateřské škole maškarní ples. Účast masek byla veliká, hlavně princezny a víly, čarodějnice a kouzelníci, ale i šašci, zvířátka a pohádkové bytosti. Po nezbytném fotografování začal karnevalový rej, děti tančily, ale také soutěžily v různých disciplínách i na pohádku se dostalo. Také shlédly vtipný pohádkový příběh “ Jak Karlík zachránil babičku“, který se jim moc líbil. Nakonec si každý z plesu odnesl dárek z tomboly.
Maškarní ples proběhl ve veselé atmosféře, děti si užily a zadováděly. Dík patří také učitelkám a rodičům, kteří se podíleli na přípravě a výzdobě.

Božena Galiová

 

Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *