Leden 2020 v MŠ Bařiny

Je za námi první měsíc nového roku a děti z MŠ Bařiny nelelkují. I přes nepřízeň počasí jsme si stihli užít zimních radovánek. Postavit sněhuláka, bobovat na kopci vedle školky, lámat led v kalužích a taky dělat pokusy s čistotou sněhu či krystalizací soli. Nezapomněli jsme ani na kamarády z lesa a řádně jsme je zásobovali kaštany a suchým pečivem. Stihli jsme pozorovat ptáčky i veverky u našeho krmítka.

Předškoláci se pilně připravují na základní školu. Rozvíjejí své schopnosti a dovednosti v nejrůznějších oblastech potřebných pro příjemný začátek v ZŠ formou zábavných soutěží, pracovních listů, skupinové i samostatné práce, vyprávěním a hraním pohádek a mnoha dalšími aktivitami.

Podívejte se sami, co všechno děti stihly v lednu prožít.

Pavla Bajerová

logofoto Fotogalerie