FLORBAL Cup 2020, 2. místo

8. Únor, 2020 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve středu 5. února 2020 se uskutečnilo okrskové kolo v tělocvičně ve Štramberku. Přijely tři školy. ZŠ Mniší, ZŠ a MŠ Lichnov, ZŠ Komenského 66, Nový Jičín, dvě školy nedorazily ZŠ Veřovice a ZŠ Starý Jičín. Hrálo se 2 × 8 minut, 3+1. V prvním utkání jsme po pěkné hře porazili ZŠ Mniší 5 : 0, branky: Matěj Sýkora 2, Miroslav Wisnar 1, Václav Klopštok 1 a David Marek 1. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ a MŠ Lichnov  6 : 1, branky: David Chovaneček  2, Václav Klopštok 2, Adam Beneš 1 a Matěj Sýkora 1. V posledním utkání jsme po vyrovnaném boji i poločase 3 : 3 prohráli  s vítězem turnaje ZŠ Komenského 66, Nový Jičín 4 : 13 branky: Matěj Sýkora 1, David Chovaneček 1, Václav Klopštok 1 a Miroslav Wisnar 1. Celkově jsme se umístili na 2. místě a 26. 2.2020 si zahrajeme okresní finále. Velmi dobře turnaj odchytal brankář Adam Górak.

Všem hráčům děkuji za poctivou přípravu a vzornou reprezentaci školy.