Florbal, 3. místo, děvčata 1. stupeň

5. Listopad, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

ČEPS cup je tradiční akce pořádaná Českým florbalem pro žáky prvního stupně ve spolupráci s partnery. V úterý 5. listopadu 2019 proběhlo okresní kolo děvčat na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Hrálo se 1×14 minut, 3+1. V prvním utkání jsme porazili ZŠ 17. listopadu Kopřivnice 4:1, branky: Barbora Halamíková 3, Barbora Pavlištíková 1. Ve druhém utkání jsme vedli nad ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice ještě 30 vteřin před koncem, ale nakonec zápas skončil nešťastnou remízou 2:2, branky: Barbora Pavlištíková 1, Leona Balhárková 1. Ve třetím utkání se ZŠ Alšova Kopřivnice jsme  prohráli 0:4, soupeř byl nad naše síly. V posledním zápase se naše děvčata utkala s vítězkami turnaje z Hladkých Životic, po prvních pěti minutách vedla naše děvčata 2:1, nakonec se projevila větší sehranost a fyzická zdatnost a naše děvčata prohrála se ZŠ Hladké Životice 2:7, branky: Barbora Halamíková 1, Veronika Váňová 1. Celkově jsme se umístili na pěkném 3. místě. Velmi dobře turnaj odchytala brankářka Renata Boháčová.

Všem hráčkám děkuji za poctivou přípravu a vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Leona Balhárková, Renata Boháčová, Aneta Ermisová, Barbora Halamíková, Zuzana Kvitová, Sára Strelcová, Veronika Váňová, Barbora Pavlištíková.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Florbal, 3. místo, děvčata 1. stupeň


ZŠ Štramberk © 2013-