Florbal, 1. místo, hoši 1. stupeň

6. Listopad, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

ČEPS cup je tradiční akce pořádaná Českým florbalem pro žáky prvního stupně ve spolupráci s partnery. Ve středu 6. listopadu 2019 proběhlo okresní kolo chlapců na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Hrálo se 1×14 minut, 3+1. V prvním utkání jsme porazili po vyrovnaném boji ZŠ Jičínská Příbor 4:3, branky: David Chovaneček 2, Matěj Sýkora 2. Ve druhém utkání si zahráli všichni nominovaní hráči a v pohodovém tempu jsme porazili ZŠ Floriána Bayera Kopřivnice 10:2, branky: Matěj Sýkora 3, David Marek 2, David Chovaneček 2, Adam Beneš 1, Viktor Vašíček 1 a Václav Klopštok 1. Ve třetím utkání jsme se utkali s nejsilnějším týmem ZŠ Lubina, po velmi dobrém výkonu jsme zvítězili 6:5 branky: David Chovaneček 5, Matěj Sýkora 1. Celkově jsme se umístili na skvělém 1. místě a postoupili do krajského finále. Velmi dobře turnaj odchytala brankářská dvojice Václav Klopštok a Drahomír Wisnar.

Všem hráčům děkuji za poctivou přípravu a vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

David Marek, Adam Beneš, Lukáš Holub, Viktor Vašíček, Matěj Sýkora, David Chovaneček, Drahomír Wisnar, Václav Klopštok.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Florbal, 1. místo, hoši 1. stupeň


ZŠ Štramberk © 2013-