Děti jako farmáři – MŠZ

V rámci Třídního vzdělávacího plánu si předškoláci ze Sluníček mohli tento a minulý týden připadat jako děti farmářů. Seznamovaly se s domácími a hospodářskými zvířaty nejen povídáním, prohlížením obrázků a encyklopedií. Tentokrát si mohly zvířátka pořádně zažít, „osahat“ a pohrát si s nimi. Díky vstřícnosti rodičů Matýska, Vendulky a Apolenky se ve školce na Zauličí objevila malá kuřátka i s jejím bydlením, ovečka s roztomilými jehňátky ve výběhu na školní zahradě a prohlídka zelinářské zahrady, chovu slepic a koňských stájí s jízdou na krásném bílém poníkovi. Pro děti určitě nevšední zážitky. A to nás ještě čekají králíčci u Františka doma a kozy na Kocvinku. Ještě jednou děkujeme ochotným rodičům.

Lenka Hejlová

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.