Cyklistický kurz ZŠ a MŠ Štramberk

28. Červen, 2019 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

V předposledním týdnu školního roku se konal cyklokurz pro žáky 8. ročníku. 21 bikerů  školy se se svými učiteli vydali na kolech objevovat krásy údolí řeky Bečvy, kde jim základnou byl Camping Rožnov pod Radhoštěm.  První den zpestřil také částečný přesun s koly vlakem na trase Veřovice – Valašské Meziříčí, kde se díky objednaným dvěma cyklovagonům vešlo všech 25 účastníků i se svými koly. Ve zbylých dnech se pak žáci pohybovali po cyklostezkách v okolí Horní Bečvy, Hutiska Solanec, kolem Javorníku či pramene Jičínky. Přestože občas naši jízdu zrychlila bouřka v zádech, zbylo dost času i na koupání, volejbal, nohejbal a závod v cyklistických dovednostech.

Všem účastníkům kurzu děkuji za příjemný průběh kurzu.

Mgr. Stanislav Peš, ředitel školy

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Cyklistický kurz ZŠ a MŠ Štramberk


ZŠ Štramberk © 2013-