Cyklokurz 8. A – 2022

Letošní cyklistický kurz se konal v krásném kempu v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 13. – 15. června. Vzhledem k tomu, že cyklistická skupina byla velmi početná, rozdělili jsme se do dvou družstev, abychom nenarušovali silniční provoz. V pondělí jsme vyrazili na kolech do Veřovic, odkud jsme se svezli vlakem do Valašského Meziříčí. Poté jsme putovali po cyklostezce až do kempu do Rožnova. Sotva jsme se ubytovali, přišel déšť. Měli jsme tak čas načerpat síly na odpolední procházku na rozhlednu. V úterý dopoledne jsme s žáky zkoušeli jízdu zručnosti – slalom, jízda zúženým prostorem, nejpomalejší jízda apod. Po vydatném obědě jsme se jeli projet kolem Prostřední Bečvy až na přehradu. Večer jsme se věnovali míčovým sportům a badmintonu. Středa byla ve znamení úklidu a příprav na zpáteční cestu ke škole. Všichni jsme dojeli v pořádku, bez úrazu, což je to nejdůležitější. Mohu říci za všechny pedagogy, že jsme si tento kurz užili, žáci byli skvělí a vydrželi větší fyzickou zátěž. Všem děkujeme.

Za celý tým Dita Jankovičová

Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.