Distanční výuka? Pro Ekotým žádný problém!

Distanční výuka? Pro Ekotým žádný problém!

Ahoj,

už jsme zase v distanční výuce! 🙁

Ale pro nás, jako pro Ekotým to není žádný problém!

I v těchto těžkých časech, kdy je osobní kontakt takřka nedosažitelný, se scházíme prostřednictvím on-line schůzek, na kterých stále jednáme a probíráme. Musíme tak činit proto, protože máme v plánu opět obhájit titul Ekoškoly.

Vše děláme s přáním jediné věcí – a to, abychom se už všichni brzy zase potkali ve škole.

Měli jsme v plánu rozdat do každé třídy vytištěnou anketu, ale protože se do školy nechodí, vytvořili jsme online anketu, kterou naleznete na adrese: (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfES9_OxbHp021F3X9po-lGfebjmMQQjkrMEISZpJF1LVuLQQ/viewform) – moc vás prosíme o vyplnění. 🙂

 

Tak zas někdy!

 

Mějte se,

 

Šimon z Ekotýmu 🙂