Soutěž k výročí školy

Dne 16. 10. 1910 se poprvé začalo vyučovat v budově školy u parku. Toto výročí jsme nedávno oslavili (bohužel ne v takovém rozsahu, jak bychom si všichni přáli). My jsme si s žáky tuto událost připomněli alespoň formou soutěže. Byla rozdělena do dvou kategorií – 3.– 5. třída a 6. – 9. třída. Mnoho správných odpovědí a hlavně krásných obrázků budovy naší školy přišlo od žáků 1. stupně. Žáci 2. stupně měli již obtížnější úkoly – bádali v digitálním archivu Zemského archivu v Opavě a ve školní kronice zjišťovali správné odpovědi. Věříme, že všichni účastníci soutěže si obohatili své znalosti o naší škole.

Všichni soutěžící byli odměněni hodnotnými cenami. Děkujeme všem za účast v soutěži a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Mgr. Jana Milichová

Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.