ČEPS CUP, krajské kolo, florbal – 1. stupeň

ČEPS CUP je tradiční akce pořádaná Českým florbalem pro žáky prvního stupně ve spolupráci s partnery. V úterý 21. ledna 2020 se uskutečnilo krajské kolo v ČPP Aréně v Ostravě. Deset týmů bylo rozděleno do dvou pětičlenných skupin. Vítězové skupin bojovali o jedno postupové místo do Národního finále. Hrálo se 1×14 minut, 3+1. V prvním utkání jsme prohráli s vítězem turnaje   ZŠ Borovského Karviná 2 : 7, branky: David Chovaneček 2. Ve druhém utkání si zahráli všichni nominovaní hráči a porazili ZŠ Vítkov  5 : 2, branky: Matěj Sýkora 2, David Marek 1, David Chovaneček 1 a Václav Klopštok 1. Ve třetím utkání jsme prohráli po vyrovnaném utkání ze ZŠ Dolní Lhora 3 : 5  branky: Matěj Sýkora 2, David Chovaneček 1 a v posledním utkáni po špatném začátku jsme prohráli se ZŠ Porubská Ostrava 3 : 4 branky: Adam Beneš 1, Václav Klopštok 1 a Matěj Sýkora 1.  Celkově jsme se umístili v naší skupině na 4. místě. Velmi dobře turnaj odchytal brankář Adam Górak.

Všem hráčům děkuji za poctivou přípravu a vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

David Marek, Adam Beneš, Lukáš Holub, Adam Górak, Matěj Sýkora, David Chovaneček, Drahomír Wisnar, Václav Klopštok.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.