Přespolní běh

V úterý 1.10. jsme se opět  vydali bojovat se skvělými sportovci do Frenštátu p. Radhoštěm. Letos se nám podařilo zaregistrovat všechna čtyři družstva ve složení:

Mladší dívky: Veronika Kvitová, Kristýna Laníková, Valerie Marková, Marjana Bařinková, Marie Musilová

Mladší chlapci: Jakub Kocurek, Matěj Bajer, Marek Gorák, Bruno Vašíček

Starší dívky: Amálie Hanzelková, Markéta Najvarová, Nikol Janková, Nikola Chovanečková, Veronika Marková

Starší chlapci: Jakub Hanzelka, Adam Kašpárek, Jan Novobilský, Roman Prosek, Tomáš Přidal

V každé kategorii se na start postavilo 100 – 110 žáků. Počasí se vydařilo a ovlivnilo tak i celé závodní dopoledne. Mladší dívky se umístily na 10. místě. Mladší chlapci obsadili 8. pozici. Velkou senzací bylo 1. místo Nikoly Chovanečkové a zároveň 4. místo Amálie Hanzelkové. Družstvo starších děvčat se umístilo na celkovém 4. místě a starší chlapci na místě 8. Všem moc děkuji za skvělou reprezentaci školy a těším se na příští ročník tohoto závodu.

Mgr. Dita Jankovičová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.