Sportuj ve škole 2019/2020

Po letních prázdninách se ve školách znovu rozbíhají hodiny pohybových aktivit v rámci projektu Sportuj ve škole, který druhým rokem volně navazuje na pokusné ověřování programu MŠMT s názvem „Hodina pohybu navíc“.

Hrát hry, zkoušet nové sportovní aktivity a zároveň se u toho bavit pohybem se svými spolužáky? To vše a mnohem víc čeká na holky a kluky díky projektu „Sportuj ve škole“.

Od 1. září 2019 tak holky a kluci budou v rámci pobytu ve školní družině zkoušet různé pohybové aktivity od opičích drah a sportovních her až po základy oblíbených sportů, jakými jsou například basketbal či volejbal. Lekce budou probíhat jednu až tři hodiny týdně a budou nabídnuty v rámci pobytu v družině pro děti zdarma.

Projekt „Sportuj ve škole“ navazuje na pokusné ověřování programu s názvem „Hodina pohybu navíc“, které probíhalo dva roky pod hlavičkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Bližší informace:

Bakaláři 1. – 3. ročník

Jaroslav Pikulík, tel. 731 138 022