Výlet třetích tříd

14. Květen, 2018 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

Třeťáci se vydali na školní výlet poměrně brzy, již 9. května. Za sebou prodloužený víkend, před sebou výlet se spolužáky a za pár dní štramberská pouť! Prostě ideální uspořádání.

Naším cílem bylo město Olomouc, kde jsme navštívili Pevnost poznání se čtyřmi velice zajímavými expozicemi. Byly zde interaktivní modely, stroje a přístroje, všechno jsme si mohli vyzkoušet a osahat. Absolvovali jsme i program vedený studenty zdejší vysoké školy, také vědeckou výtvarku, stihli jsme nakoupit suvenýry i posvačit. Odpoledne jsme se přesunuli do Teplic nad Bečvou a prošli si Zbrašovské aragonitové jeskyně. Nakoupili jsme opět suvenýry, lázeňské oplatky, nakrmili kachny. A pak už hurá domů.

Počasí nám přálo, děti byly spokojené, takže: „Kam příště?“

Mgr. Martina Stanislavová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Výlet třetích tříd


ZŠ Štramberk © 2013-