Vyhodnocení tvořivé soutěže

13. Únor, 2018 Jurková Jana Základní škola Komentáře: 0

Tvoření rodičů s dětmi

Každoročně vyhlašuje naše mateřská škola Bařiny na celý měsíc domácí tvořivou aktivitu. Už jsme tvořili na různá témata, ale letos zvítězilo téma „Ze života hmyzu“. Ke konci měsíce ledna začaly děti hrdě přinášet své výrobky, každý byl jako originální umělecké dílo. Mezi výtvory bylo k vidění spousta berušek, motýlu, včeliček i pavoučků. Tvořilo se z papíru, dřeva, plastu, mechu a látky. K dekoraci dětem posloužily kamínky, větvičky,  přírodniny a mnoho dalších materiálů.

Druhý únorový pátek děti netrpělivě očekávaly ohodnocení svých výrobků. Poznaly, že bez práce a pomoci rodičů by toto příjemné dopoledne nebylo. Děti za odměnu dostaly beruškovou medaili, pexeso, malou omalovánku, dětský časopis a také něco sladkého.

Děkujeme zúčastněným rodičům, že si v této uspěchané době našli čas na tvoření s dětmi.

Pavla Bajerová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

 

 

Vyhodnocení tvořivé soutěže


ZŠ Štramberk © 2013-