Vybíjená, 3. místo

14. Březen, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve středu 13. března 2019 se uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené žáků 1. stupně. Naši hoši a děvčata obsadili 3. místo. Okrskové kolo pořádala ZŠ Alšova v Kopřivnici. V prvním utkání jsme prohráli po velmi vyrovnaném boji se ZŠ Alšova Kopřivnice 9 : 10.  a ve druhém utkání jsme podlehli po vyrovnaném prvním poločase ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 10:18.

Sestava týmu:

Tereza Glogarová, Václav Klopštok, Vít Sviderek, Derik Chvistek, Jakub Kocurek, Jakub Nakládal, Pavla Hlávková, Veronika Kvitová, Václav Goršanov, Barbora Rymlová, Karolína Jalůvková.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny Fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Vybíjená, 3. místo


ZŠ Štramberk © 2013-