Vybíjená – 3. místo

23. Únor, 2016 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

V úterý 23. února 2016 se uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené žáků 1. stupně, kategorie děvčat. Naše děvčata obsadila pěkné 3. místo. Okrskové kolo pořádala ZŠ Alšova v Kopřivnici. V prvním utkání jsme porazili ZŠ 17. listopadu Kopřivnice, ve druhém utkání jsme prohráli s domácí ZŠ Alšova Kopřivnice a v posledním utkání jsme po boji prohráli s vítězem turnaje ZŠ Milady Horákové Kopřivnice o tři životy.

Konečné pořadí turnaje:

1. ZŠ Milady Horákové Kopřivnice, 2. ZŠ Alšova Kopřivnice, 3. ZŠ a MŠ Štramberk, 4. ZŠ 17. listopadu Kopřivnice

Sestava týmu: Nikola Chovanečková, Amy Chvistková, Natálie Maternová, Veronika Marková, Sabina Šipošová, Natálie Jašková, Marie Rýdlová, Miluše Tomášová, Anna Floreová, Markéta Najvarová, Amálie Hanzelková, Luisa Sochová, Lucie Kolářová.

Všem děvčatům děkuji za nasazení a vzornou reprezentaci naší školy.

Jaroslav Pikulík

 Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Vybíjená – 3. místo


ZŠ Štramberk © 2013-