Uspávání broučků a podzimní brigádička v MŠB

12. Listopad, 2018 Jurková Jana MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

Ve středu 7. 11. jsme se za pěkného slunného počasí odpoledne po svačince vydali s dětmi na zahradu. Hrabali jsme listí a příchozí rodiče se ve velkém počtu přidávali. Kus poctivé práce odvedli všichni. Ti, co shrabovali a odnášeli listí i ti, co pracovali na úpravě hřiště pro nejmenší, které je již téměř dokončeno ve spolupráci se ZŠ. Ve školce si děti namalovaly na kamínky broučky a na zahradě vytvářely lampionky ze skleniček. Broučkům děti posvítily na hledání úkrytu před zimou. Příjemné odpoledne s rodiči, kteří letos ve velkém počtu a s velkým nasazením pomáhali zkrášlit dětem okolí školky, zakončilo stmívání.

Všem děkujeme a na jaře se těšíme na probouzení broučků.

Jurková Jana

logofoto Fotogalerie

 

Uspávání broučků a podzimní brigádička v MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-