Spaní ve škole

16. Prosinec, 2018 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

V pátek odpoledne se před školou sešlo 15 chlapců a děvčat z prvního stupně naší školy, kteří navštěvují kroužek Míčových her. Neměli aktovky, ale spacáky a karimatky. Po rychlém ubytování ve třídě 5. A jsme se přemístili do třídy 4. A, kde byl pro děti připraven turnaj v PEXESU. Děti si vylosovaly čísla a podle nich byly rozděleny ke čtyřem hracím stolům. Postupně odehrály tři kola po 20 minutách. Každé kolo hrály s jinými soupeři a s jiným Pexesem. Po třetím kole jsme spočítali výsledky a žáci se rozdělili na finálové kolo. O první místo si to rozdali Zuzka, Michal, Adam a Libor. Vítězem turnaje se stal Libor, gratulujeme! Všechny děti dostaly diplom a drobnou odměnu. Po večeři jsme se vydali na tradiční večerní procházku na Štramberskou trúbu a celý večer jsme zakončili pohádkou Coco.

Sára Selucká, Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Spaní ve škole


ZŠ Štramberk © 2013-