Školní výlet 7. a

25. Červen, 2018 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

Naším cílem se ve dnech 13. až 15. 6. 2018 stal příjemný autokemp ve Fulneku – Jerlochovicích. Zde jsme strávili pohodové chvíle při společných hrách, sportování na hřišti a zejména skákání na trampolíně. Prošli jsme se malebným okolím blízkého města Fulneku i jeho historickým jádrem. Další den jsme si vyšli do blízkých Tošovic a vyhlášeného Heiparku, kde bylo dostatek adrenalinu pro všechny. Při závěrečném ohni za zvuku kytary se s námi po čtyřech letech rozloučila paní asistentka Eva Strušková. V pátek ráno jsme jen již uklidili chatky, sbalili svá zavazadla a plni nových zážitků jsme vyjeli  autobusem zpět domů.

Všem sedmákům děkuji za bezproblémový průběh výletu, počasí děkuji, že nepršelo, jak bylo avizováno předem, panu řidiči díky za bezpečnou jízdu a ochotu děti vysadit po cestě domů a Evě Struškové za dobrý nápad na výlet.

Krásné prázdniny všem.

Miroslava Adamcová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Školní výlet 7. a


ZŠ Štramberk © 2013-