Rozloučení se školním rokem MŠZ

30. Červen, 2017 Markéta Kvitová MŠ Zauličí Komentáře: 0

Dne 22.6. 2017 se v naší MŠ Zauličí konalo rozloučení se školním rokem 2016/17. Děti si užívaly jízdu na motorkách, kterou pro nás zajistil p. Kvita a Runák, za což jim velmi děkujeme. Na školní zahradě se pak konala diskotéka pro všechny věkové skupiny v čele s Honzou Krysou. Děti byly moc spokojené a do tanečků se nadšeně zapojovaly. Rodiče po chvíli překonali ostych a  k dětem se přidali. Byla tu moc fajn atmosféra a pohodová nálada. Velké poděkování tedy patří i zmiňovanému Honzovi.  K dispozici byl také bufet a v něm tedy k zakoupení různé dobroty. Naše poděkování tedy patří i p. Hezkému s manželkou, pí Tobolové, pí Goršanové. Na závěr jsme si u táboráku opekli špekáčky, vzájemně si popovídali a doslova si „užili..“ tento slunný den až do pozdního večera.

Jitka Šimková

fotogalerie

 

Rozloučení se školním rokem MŠZ


ZŠ Štramberk © 2013