Okresní finále v mini fotbale

7. Květen, 2019 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

Dne 26. 4. 2019 se naše děvčata vydala do Bílovce na okresní finále v mini fotbale.

Za účasti 5 družstev na ně čekala 4 utkání se silnými soupeři. Hned v prvním zápase narazily na domácího favorita, se kterým prohrály po neproměněných šancích 2:0. Druhý zápas se ZŠ Butovická ze Studénky však skončil vítězstvím našich děvčat 2:1 (oba góly vstřelila A. Kvitová). Třetí zápas se ZŠ JAK Fulnek byl velmi vyrovnaný se spoustou gólových šancí na obou stranách. Díky naší brankářce Natálii Jaškové a jediné střelkyni V. Markové jsme si mohli připsat další tři body za vítězství. V posledním zápase se ZŠ Sjednocení ze Studénky jsme měli několik možností. Vítězství by znamenalo 1. místo, remíza 2. místo. V tomto zápase se však už také projevila únava děvčat, a proto závěrečná prohra znamenala celkové 3. místo v okrese Nový Jičín, které je dalším sportovním úspěchem naší školy v tomto roce.

Sestava: Adéla Kvitová, Zuzana Švarcová (9. A), Amy Chvistková, Veronika Marková, Natálie Maternová, Natálie Jašková, Miluše Tomášková (8. A), Michaela Okrajková, Markéta Najvarová, Nikol Janková  (7. A)

Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy.  Mgr. Stanislav Peš

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Okresní finále v mini fotbale


ZŠ Štramberk © 2013-