MŠB Třída Kuřátek

21. Listopad, 2018 Jurková Jana MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

Během září se děti z třídy Kuřátek zadaptovaly na nové prostředí, naučily se dodržovat pravidla ve třídě a postupně si zvykaly na spaní v MŠ.

V říjnu si děti poslechly a samy zahrály pohádku O veliké řepě. Zkusily si strouhat řepu a jablíčka a následně vytvořit salát z řepy. Dozvěděly se o zvířátkách z lesa, jak se chystají na zimu, přičemž vytvářely ježky z brambor, které následně otiskly na papír.

Dva týdny jsme věnovali JABLÍČKU. Děti ochutnávaly, krájely, dolepovaly jablíčka na předem připravený strom. Zkusily si divadelně ztvárnit písničku Měla babka čtyři jabka, a tím se i učily počítat. Zpívaly písničku Pod naším okýnkem.

Také jsme s dětmi oslavily narozeniny.

Děti jsou vnímavé a šikovné, rády malují, cvičí a zpívají.

Bc. Pavlína Brusová a Milada Fialová

logofoto Fotogalerie

 

MŠB Třída Kuřátek


ZŠ Štramberk © 2013-