Minikopaná, okresní finále – 2. místo

4. Květen, 2018 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

V pátek 4. května se odehrálo okresní finále v kopané starších děvčat . Pět týmů spolu bojovalo na umělé trávě v Bílovci. Hrálo se každý s každým 2 x 12 minut. V prvním utkání jsme prohráli se  ZŠ Komenského Bílovec  1 : 4, branku vstřelila Nikol Chovanečková, ve druhém utkání jsme remizovali se ZŠ Jana Amose Komenského Fulnek 1 : 1, branku vstřelila Adéla Kvitová, ve třetím utkání jsme po výborném výkonu porazili ZŠ Mořkov 4 : 0, branky vstřelily Nikol Chovanečková 2, Natálie Maternová 1, Veronika Marková 1 a v posledním utkání jsme remizovali se ZŠ Sjednocení Studénka 0 : 0.  Celkově jsme se umístili na skvělém 2. místě v okrese.

Celkové pořadí: 1. ZŠ Bílovec 12 b., 2. ZŠ a MŠ Štramberk 5 b., 3. ZŠ Mořkov 4 b., 4. ZŠ Fulnek 3 b., 5. ZŠ Studénka 2 b.

Sestava:

Amy Chvistková, Natálie Maternová, Veronika Marková, Nikol Chovanečková, Adéla Kvitová, Zuzana Švarcová, Eliška Hanzelková, Veronika Polášková, Patricie Novosadová, Karolína Zdařilová, Kateřina Klimešová

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Minikopaná, okresní finále – 2. místo


ZŠ Štramberk © 2013-