Miniházená, 3. místo

14. Březen, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve čtvrtek  7. března 2019 se uskutečnilo 5. kolo Beskydské ligy v miniházené na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. V naší skupině hraje pět základních škol: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice „B“, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, ZŠ a MŠ Ženklava, ZŠ Mniší a ZŠ a MŠ Štramberk. Naši žáci v tomto kole prohráli se ZŠ Mniší 11 : 17 (branky: Sviderek 5, Klopštok 1, Nakládal 1, Chovaneček 4), po dobrém střeleckém výkonu porazili ZŠ a MŠ Ženklava 15 : 14 (branky: Sviderek 8, Chovaneček 5, Nakládal 2),  prohráli se ZŠ EZ Kopřivnice „B“ 13 : 21 (branky: Sviderek 4, Chovaneček 3, Klopštok 3, Nakládal 3) a v posledním utkání po vyrovnaném boji porazili ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice 18 : 16 (branky: Sviderek 11, Chovaneček 5, Nakládal 2).

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Derik Chvistek, Jakub Kocurek, Jakub Nakládal, Vít Sviderek, David Chovaneček, Václav Klopštok, Lukáš Malár, Václav Goršanov.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie

Miniházená, 3. místo


ZŠ Štramberk © 2013-