Miniházená, 3. místo

14. Duben, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve čtvrtek  11. dubna 2019 se uskutečnilo poslední kolo Beskydské ligy v miniházené na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. V naší skupině hraje pět základních škol: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice „B“, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, ZŠ a MŠ Ženklava, ZŠ Mniší a ZŠ a MŠ Štramberk. Naši žáci v tomto kole prohráli se ZŠ Mniší 10 : 20 (branky: Sviderek 2, Klopštok 1, Nakládal 2, Chovaneček 2, Kocurek 2, Glogarová 1), po vyrovnaném boji porazili ZŠ a MŠ Ženklava 15 : 13 (branky: Sviderek 7, Chovaneček 2, Kocurek 2, Klopštok 2, Chvistek 1, Glogarová 1),  prohráli se ZŠ EZ Kopřivnice „B“ 5 : 18 (branky: Sviderek 2, Klopštok 2, Glogarová 1) a v posledním utkání jsme remizovali se ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice 12 : 12 (branky: Sviderek 7, Chovaneček 4, Nakládal 1).

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Derik Chvistek, Jakub Kocurek, Jakub Nakládal, Vít Sviderek, David Chovaneček, Václav Klopštok, Drahomír Wisnar, Tereza Glogarová.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie

Miniházená, 3. místo


ZŠ Štramberk © 2013-