Miniházená, 3. kolo

6. Prosinec, 2018 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve čtvrtek  6. prosince 2018 se uskutečnilo 3. kolo Beskydské ligy v miniházené na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. V naší skupině hraje pět základních škol: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice „B“, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, ZŠ a MŠ Ženklava – omluvili se, ZŠ Mniší a ZŠ a MŠ Štramberk. Naši žáci v tomto kole prohráli se ZŠ Mniší 11 : 21 (branky: Sviderek 5, Kvitová 3, Klopštok 2, Chovaneček 1), po špatném střeleckém výkonu prohráli s nováčkem ZŠ a MŠ Kozlovice 6 : 11 (branky: Chovaneček 3, Sviderek 2, Chvistek 1),  prohráli se ZŠ EZ Kopřivnice „B“ 5 : 22 (branky: Sviderek 3, Chovaneček 1, Klopštok 1) a v posledním utkání po vyrovnaném boji prohráli se ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice 9 : 12 (branky: Sviderek 3, Klopštok 2, Chvistek 2, Chovaneček 1, Glogarová 1).

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Pavla Hlávková, Veronika Kvitová, Derik Chvistek, Jakub Kocurek, Tereza Glogarová, Vít Sviderek, David Chovaneček, Václav Klopštok.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

 

Miniházená, 3. kolo


ZŠ Štramberk © 2013-