Miniházená, 2. kolo

7. Listopad, 2018 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

Ve středu  7. listopadu 2018 se uskutečnilo 2. kolo Beskydské ligy v miniházené na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. V naší skupině hraje pět základních škol: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice „B“, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, ZŠ a MŠ Ženklava, ZŠ Mniší a ZŠ a MŠ Štramberk. Naši žáci v tomto kole prohráli se ZŠ Mniší 11 : 19 (branky: Sviderek 4, Klopštok 3, Nakládal 2, Chovaneček 2), po velmi dobrém střeleckém výkonu porazili ZŠ a MŠ Ženklava 18 : 9 (branky: Sviderek 7, Chovaneček 6, Nakládal 4, Hlávková 1),  prohráli se ZŠ EZ Kopřivnice „B“ 6 : 15 (branky: Sviderek 2, Chovaneček 2, Klopštok 1, Kvitová 1) a v posledním utkání po vyrovnaném boji a výborné hře obou brankářů jsme prohráli se ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice 6 : 7 (branky: Sviderek 4, Klopštok 2).

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Pavla Hlávková, Veronika Kvitová, Derik Chvistek, Jakub Kocurek, Jakub Nakládal, Vít Sviderek, David Chovaneček, Václav Klopštok.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Miniházená, 2. kolo


ZŠ Štramberk © 2013-