Maškarní ples MŠB

4. Únor, 2019 Pavla Bajerová MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

Maškarní ples MŠB

Ve středu 30. ledna se ve vyzdobeném sále Kulturního domu Štramberk sešly děti a rodiče naší školky. I přes velkou nemocnost dětí se na parketu pohybovala spousta krásných masek. Tančily a dováděly za zvuku hudby a pod velením akční paní Klaunové. Paní učitelky připravily dětem fotokoutek s klaunem, kde si rodiče mohli své ratolesti vyfotit. Maminky napekly mnoho dobrot a ty přišly k chuti každému hostu našeho bálu. Dvouhodinový program zakončila paní Klaunová nafukováním a tvarováním balónků, a tak si každý malý návštěvník mimo výhry v tombole odnesl i malý nafukovací dáreček. Spokojeně jsme se po úklidu sálu vraceli večer domů.

Poděkování putuje jak skvělým maminkám, tatínkům, dětem, agentuře „Klaun family“ a zaměstnancům MŠ za způsobenou radost všem dětem, tak i vedení města Štramberk za zapůjčení sálu.

Jurková Jana

Fotogalerie logofoto

Maškarní ples MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-