Jaro v MŠ Bařiny

3. Červen, 2019 Pavla Bajerová MŠ Bařiny Komentáře: 0

Jarní měsíce jsou plné naděje, síly, energie z probouzející se přírody po zimě. I u nás ve školce na Bařinách ve všech třídách (Kuřátka, Zajíčci, Veverky) bývá živo a veselo. V tématu jara děti tvořily, malovaly či kreslily, zpívaly, cvičily, soutěžily, experimentovaly, vzdělávaly se i dováděly. Nejstarší děti se připravovaly na zápis do Základní školy. Prožili jsme krásné Velikonoce, rozverný 1. Apríl, oslavy 60. let MŠ, čarodějnice, měli jsme jarní brigády s tvořením. V měsíci květnu byl středem pozornosti svátek matek, pro naše maminky děti pilně nacvičovaly na besídku a vyráběly dáreček pro radost. Naše děti se v jarním období pořádně bavily. Podívejte se na ně sami…

Pavla Bajerová

logofoto Fotogalerie

 

Jaro v MŠ Bařiny


ZŠ Štramberk © 2013-