Indiánský Den dětí v MŠB

31. Květen, 2019 Pavla Bajerová MŠ Bařiny Komentáře: 0

Mateřská školka Bařiny se ve čtvrtek proměnila v indiánskou osadu. Začalo to již ve středu, když všichni vyráběli přívěsky, čelenky, malovali bizona nebo tvořili vysoký totem. Indiánskou rozcvičkou „Indi, Indi, Indi, Indi, Indiáni jdou,“ jsme se protáhli a rozdělili do několika kmenů. Děti všech tří oddělení si vyzkoušely ulovit bizona, projet úzkou cestičkou na koni, házet lasem, stopovat vysokou zvěř, vyrobit šíp, připravit ohniště, bubnovat na sluníčko, aby svítilo nebo společně zakopat Válečnou sekeru. V závěru Indiánského dětského dne jsme našli starodávnou truhlu se sladkým pokladem. Toto krásné dopoledne se vydařilo díky úžasným dětem, které ukázaly, jak si umí užívat okamžiku, spolupracovat, vzájemně si pomáhat… Odměnou pro paní učitelky za přípravu nádherného dopoledne byly šťastné, spokojené, pomalované a usměvavé tváře dětí.

Pavla Bajerová

logofotoFotogalerie

Indiánský Den dětí v MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-