Indiáni z odpadkové hory MŠB

26. Listopad, 2018 Jurková Jana MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

V úterý 20. listopadu přišla za nejstaršími dětmi z MŠ Bařiny paní lektorka z Hájenky s ekologickým programem s názvem „Indiáni z odpadkové hory“. Hned na začátku příběhu se děti proměnily v jeden indiánský kmen, nasadily si na hlavu čelenku s peříčkem a na obličeji měly namalované indiánské znaky. Děvčata i kluci se naučili indiánský pozdrav. Příběh pokračoval tím, že na indiánské hoře přestala růst tráva, stromy se nezelenaly a zvěř odcházela pryč. S pomocí šamana děti odhalily příčinu toho neštětí a začaly přemýšlet, jak tento problém vyřešit. Třída veverek si zopakovala, jak správně třídit odpad a jak je důležité pro naši přírodu recyklovat.

Pavla Bajerová

 

logofotoFotogalerie

 

Indiáni z odpadkové hory MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-