Helpíkův pohár, krajské kolo – 1. místo

10. Květen, 2019 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

V pátek 10. 5. 2019 pořádala ZŠ a MŠ Štramberk a ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici krajské kolo soutěže „Helpíkův pohár“. Zdravotně – výchovná soutěž „Helpíkův pohár“ je tematicky určena žákům pátých tříd základních škol (10 – 11 let). V tomto věku se děti učí mnoha potřebným dovednostem a začínají být schopny rozumově uvažovat. Rozvoj jejich myšlení a úroveň dosud získaných dovedností jim umožňuje jednoduchými postupy přispět k záchraně toho nejcennějšího – lidského života.  Soutěže se zúčastnilo deset žáků ze Štramberka, kteří se na tuto soutěž připravovali od února. Nejlépe se umístila dvojice Zuzana Kohutová a Daniel Kuběna, kteří se v celkovém pořadí umístili na skvělém 1. místě, na 2. místě se umístila další naše dvojice Pavla Hlávková a Vendula Vyvialová. Svým výkonem si vybojovali účast v celorepublikovém finále, které se uskuteční  24. 5. – 25. 5. 2019 ve Velkých Losinách. Další naše dvojice se pěkně seřadily od 4. do 6. místa.

Naši školu reprezentovali tito žáci:

Zuzana Kohutová – Daniel Kuběna (1. místo), Pavla Hlávková – Vendula Vyvialová (2. místo), Kristýna Laníková – Valérie Marková, Agáta Čierná – Anděla Molíková, Karolína Jalůvková – Veronika Kvitová.

Žáci 9. A – Ondřej Adamec, Adam Heimerle, Michal Huvar a Samir Al-Farra pomáhali s organizací krajského finále.

Děkuji za spolupráci a soutěžícím za vzornou reprezentaci školy.

Jaroslav Pikulík

 Výsledky Helpíkův pohár 2019, krajské kolo, Štramberk

 Diplomy

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

Helpíkův pohár, krajské kolo – 1. místo


ZŠ Štramberk © 2013-