Exkurze v Mini zoo MŠB

19. Březen, 2019 Pavla Bajerová MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

V pondělí 18. března jsme se vydali se třídou Veverek do Mini zoo. V rohu nádherného Štramberského náměstí jsme se seznámili s mnoha zajímavými tvory. V akváriích a teráriích děti viděly exotické ryby, hady, želvy, žáby, pavouky, veverky, opice a nejrůznější ještěrky. Děti už ví, proč had svléká kůži, že piraně mají ostré zuby, naučily se poznat jedovatého hada korálovce, viděly chameleonův dlouhý jazyk. Také si pohladily korálovku a za odměnu si ti nejstatečnější směli podržet na krku krajtu královskou. Děti byly nadšené z návštěvy mini zoo a my moc děkujeme panu Jeřábkovi za poučnou a velmi vstřícnou ukázku exotických zvířat.


Pavla Bajerová

logofoto Fotogalerie

 

 

 

 

 

Exkurze v Mini zoo MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-