Den dětí aneb Napříč školou

7. Červen, 2018 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

V rámci oslav Dne dětí 1. června 2018 proběhla celoškolní hra s názvem „Napříč školou“, jejímž cílem bylo seznámit se s dalšími dětmi z různých tříd školy a naučit se v novém kolektivu spolupracovat a navzájem si pomáhat a spolu si užít úkoly, které byly připraveny žáky 8. ročníku celkem na 13 stanovištích.

Soutěžící skupiny tvořili žáci od 2. do 7. ročníku, kteří měli k sobě trenéra (žák 9. ročníku)      a samozřejmě učitele. Skupiny si vytvořily vlajku, vymyslely bojový pokřik, název skupiny    a pak už se vrhly do soutěžení.

Soutěžilo se ve znalostech školního ekokodexu, hlasů zvířat, slovní zásobě, obratnosti při sportovních výkonech na vlastních nohou, lanech i koloběžkách, odvaze sáhnout do neznáma.

Vyhráli všichni, kdo se zúčastnili, mnozí hlavně sami nad sebou.

Děkuji všem žákům osmého ročníku za přípravu a samotnou realizaci soutěžních stanovišť    a také všem pedagogům a trenérům za vytvoření krásného dne pro děti.

Mgr. Vlasta Kalíšková

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

 

Den dětí aneb Napříč školou


ZŠ Štramberk © 2013-