ČEPS cup – 2. místo, hoši

5. Listopad, 2018 Jaroslav Pikulík Základní škola Komentáře: 0

ČEPS cup je tradiční akce pořádaná Českým florbalem pro žáky prvního stupně ve spolupráci s partnery. Ve čtvrtek 1. listopadu 2018 proběhlo okresní kolo žáků na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Hrálo se 1×14 minut, 3+1. V prvním utkání jsme po vyrovnaném boji remizovali  3: 3 se ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice, branky: Klopštok 1, Sviderek 1 a Chovaneček 1. Ve druhém utkání naši hoši porazili po výborné hře ZŠ Mniší  6:4, branky: Sviderek 5, Chovaneček 1.  Ve třetím utkání se ZŠ 17. listopadu Kopřivnice jsme  prohráli 1:5, branka: Goršanov 1, soupeř byl nad naše síly. V posledním zápase se nám vrátila na hokejky opět pohoda a porazili jsme ZŠ Jičínskou Příbor 9:3, branky: Sviderek 7, Goršanov 1, Klopštok 1.  Celkově jsme se umístili na pěkném 2. místě. Velmi dobře turnaj odchytali brankáři, Václav Goršanov a Jakub Kocurek.

Všem hráčům děkuji za poctivou přípravu a vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Vít Sviderek, Jakub Kocurek, Václav Goršanov, Derik Chvistek, Lukáš Malár, Václav Klopštok, David Chovaneček, Drahomír Wisnar.

Jaroslav Pikulík

logofoto Všechny fotky jsou dostupné v sekci Fotogalerie.

ČEPS cup – 2. místo, hoši


ZŠ Štramberk © 2013-