Bezpečně do školky – MŠ Zauličí

25. Září, 2014 Štěpánová Jana MŠ Zauličí Komentáře: 0

Ve středu 24. 9. 2014 hned po ranní svačině děti vyhlížely přes okno, kdy už přijede policejní auto. Na tento den jsme si pozvali do třídy Sluníček strážníka Městské policie pana Prašivku. V rámci našeho projektu „ Bezpečně do školky „ děti seznámil s náplní své práce, bezpečnosti chování v silničním provozu a ochranou osob a majetku. Všechny děti si také mohly vyzkoušet jeho pracovní výbavu a podívat se do policejního auta. Vše si tam se zájmem prohlíželi nejen kluci, ale i děvčata. Největší úspěch měly „botičky“ na špatně zaparkovaná auta, které děti objevily v kufru policejního auta. Rozloučili jsme se s poděkováním a předáním nakreslených obrázků k výzdobě policejní kanceláře.

Lenka Hejlová

Fotografie naleznete zde.

Bezpečně do školky – MŠ Zauličí


ZŠ Štramberk © 2013-